Ви дійсно любите Україну?

Можно говорить на разные темы
Post Reply
Alexander
Posts: 1
Joined: 01 Jun 2007, 19:36
Вероисповедание:

Ви дійсно любите Україну?

Post by Alexander »

Слава Україні!

Брати і сестри українці! Якщо Ви дійсно любите свою країну та свою націю, Вас не може не турбувати в якій деградаційній ямі зараз знаходиться Україна. Я маю на увазі культурний, моральний та духовний розвиток народу. В чому причина Ви спитаєте?

Та насправді причина лежить на поверхні - відсутність при владі національної інтелегентної еліти. Причина її відсутності теж очевидна - до сьогоднішнього дня не було здійснено суд над злочинами комунізму та заборони комуністичної ідеології. А раз так, то вся номенклатурно-партійна каса в 1991 році потрапила в руки тим же комуністам які з часом перефарбувалися, та виглядають інакше під демократичними, ліберальними силами. Як колись, починаючи з 1917 року, більшовики руйнували церкви та нищили інтелегенцію, так і сьогодні їхній капітал не дозволяє українській інтелегенції бути модним та прохідним в українському суспільстві.
Тому ми-українці крім російських матюків та братків, американських жахів, порнухи, куріння, алкоголю ні нащо інше не заслуговуємо.

Чи Ви вважаєте це справедливим??? Чи Ви вважаєте справедливим не знати історії України, не бачити українських фільмів(до речі за останіх 4 роки, їх вийшло 114), хтось знає про них??? Як Ви вважаєте, українці, чи заслуговуєте Ви на хоч один сучасний український журнал із глянцевою обкладинкою???

Я вважаю, моя нація заслуговує на це. А Ви???

З повагою Олександр Мартинюк
Ми у СВОїй БОгом ДАній країні!
Василий
Posts: 13
Joined: 31 Jul 2007, 12:41
Вероисповедание:
Location: Луцк

Re: Ви дійсно любите Україну?

Post by Василий »

Правдиві християни ніколи не були націоналістами, тому що хотіти Божого Царства більше ніж царства тієї держави в якій вони народилися і проживали. Для них не існувало територіальних границь, мовних бар'єрів, політичних ідеологій. Вони знали що:

"За днів тих царів Небесний Бог поставить царство, що навіки не зруйнується... Воно потовче й покінчить усі ті царства, а само буде стояти навіки". (Дан.2:44)

Так що твої слова "Слава Україні" повністю заперечують слова зразкової молитви:"Бо Твоє є царство, і сила, і слава навіки". (Матв.6:13)

Бажаю тобі задуматися і не йти (можливо несвідомо) проти Бога.
Paul
Posts: 14
Joined: 05 Aug 2007, 15:16
Вероисповедание:

Post by Paul »

НУЖНО ЛЮБИТИ НЕ УКРАЙНУ, А БОЛЕЕ ВСЕГО БОГА ВСЕМ СЕРДЦЕМ И ВСЕМ ПОМЫШЛЕНИЕМ СВОИМ! ОСТАЛЬНОЕ ПРИЛОЖИТЬСЯ.
ЛЮБЯ БОГА, ТОГДА НАУЧИТЕСЬ ЛЮБИТЬ И УКРАИНЦЕВ И ОСТАЛЬНЫЕ НАРОДЫ И ПЛЕМЕНА.
МЫ ВСЕ ОТ АДАМА С ЕВОЙ! НЕ УКРАЙНА НАС РОДИЛА. Я САМ РОЖДЕН НА УКРАИНЕ. НО ЭТО ТОЛЬКО МЕСТО И ЗЕМЛЯ. ЗЕМЛЯ И ВСЕ ДЕЛА СГОРЯТ - говорит БИБЛИЯ.
ТАК ЩО БРАТЫ ТА СЕСТРЫ - ЛЮБИТЕ ДРУГ ДРУГА и не завидцуйте один другому!
Ostap
Posts: 34
Joined: 01 Sep 2007, 21:15
Вероисповедание:

Post by Ostap »

Вважаю, що політика і релігія речі несумісні. Релігія піклується про душу людини, про спасіння душі, а там де ставиться питання про демократію, про лібералізм капітал і т. д. немає місця душевним пориванням, пошукам Бога. Хто хоче піклуватися про своє земне положення (цитую Alexanderа: …вся номенклатурно-партійна каса в 1991 році потрапила в руки тим же комуністам…), тому закрита дорога до Царства Небесного і спасіння душі. Той, хто хоче здобути душевний спокій повинен забути про всі земні справи.

Alexander: Чи ви вважаєте це справедливим? Ні, я не вважаю це справедливим. А що ви пропонуєте?, боротися з ними уподібнившись до них самих? А де ж тут терпіння і християнська покора про яку стільки говорив Ісус. Де любов до ближнього, незалежно від того, добре він ставиться до тебе чи ні? Як ви хочете поєднати любов з боротьбою. Ісус забороняв використовувати меч навіть для самооборони. Чи може ви пропонуєте боротися з комуністами і водночас любити їх????

А розмови про політичний стан держави на мою думку не тема для християнського форуму. Але раз ви вже почали то чекаю на відповідь.
severok
Posts: 37
Joined: 03 Aug 2009, 14:31
Вероисповедание:
Location: Москва
Contact:

Re: Ви дійсно любите Україну?

Post by severok »

Понимаю что надо Украину любить,так как сам украинец, да вот не могу. С удовольствие уехал. да и домой не тянет. :lol:
Smelaman
Posts: 5
Joined: 12 Oct 2013, 00:49
Вероисповедание: Баптист
Location: Украина
Contact:

Re: Ви дійсно любите Україну?

Post by Smelaman »

Я народився і виріс в місті Баку (столиця Азербайджану). В лютому 2002 року я був три дні в Київі і з того часу, полюбив Україну. Зараз вєе майже восімь років як я мешкаю в Україні. Але кожного ранку і кожного вечора я дякую Богові за можливість жити в Україні!
Post Reply