Святкування суботи з 1 по 19 століття

kjr
Posts: 80
Joined: 10 Jan 2008, 16:00
Вероисповедание:
Location: Lvov

Post by kjr »

володимир wrote: і як нашу матір Небесну...
а вот это уже лишнее. :wink:
не бойся,
только веруй.
Мар.5:36
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

kjr wrote:в Біблії ніде про успення немає.
то шо Марія померла, це не факт, що вона замінила собою Христа.
маємо одного заступника перед Богом - Іісуса Христа.
і більше нікого...
Уповання нам Бог Отець, прибіжище Бог Син, покровитель Бог Дух Святий...
заступниця Мати наша Небесна Пресвята Діва Марія.
чому я так кажу...тому що саме Пресвята Діва Марія навернула мене до Її сина Ісуса Христа-Сина Божого...Господа нашого.
це відбулося в Меджугор'є...і я Їй завжди дякую і молюся...молюся Господу нашому Ісусу Христу.
Слава Ісусу Христу!
User avatar
Vlad
Posts: 597
Joined: 12 Oct 2007, 08:32
Вероисповедание:
Location: Родом из Винницы, сейчас живу в Америке
Contact:

Post by Vlad »

володимир wrote:Пресвята Діва Марія навернула мене до Її сина Ісуса Христа-Сина Божого...Господа нашого.
Я бы так не сказал, вам до сих пор её слова важнее Слова Божьего.
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

Vlad wrote:
володимир wrote:Пресвята Діва Марія навернула мене до Її сина Ісуса Христа-Сина Божого...Господа нашого.
Я бы так не сказал, вам до сих пор её слова важнее Слова Божьего.
Її слова для мене важливі тому що якраз просять нас читати Євангеліє щодня...я такого не казав що вони важливіші за Євангеліє...
не прибільшуйте пане Владислав...
User avatar
Vlad
Posts: 597
Joined: 12 Oct 2007, 08:32
Вероисповедание:
Location: Родом из Винницы, сейчас живу в Америке
Contact:

Post by Vlad »

Да? Так почему же вы её слова здесь цитируете, а не Слово Божье? Кому, вы считаете, её слова важнее Библии? Или вы уже с Библией полностью разобрались? И на основании чего вы полагаете что это всё она говорит противореча Слову Божьему?
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

Vlad wrote:Да? Так почему же вы её слова здесь цитируете, а не Слово Божье? Кому, вы считаете, её слова важнее Библии? Или вы уже с Библией полностью разобрались? И на основании чего вы полагаете что это всё она говорит противореча Слову Божьему?
уважніше читайте що я пишу...а то ви майже весь час питаєте мене те саме...
User avatar
Vlad
Posts: 597
Joined: 12 Oct 2007, 08:32
Вероисповедание:
Location: Родом из Винницы, сейчас живу в Америке
Contact:

Post by Vlad »

володимир wrote:
Vlad wrote:Да? Так почему же вы её слова здесь цитируете, а не Слово Божье? Кому, вы считаете, её слова важнее Библии? Или вы уже с Библией полностью разобрались? И на основании чего вы полагаете что это всё она говорит противореча Слову Божьему?
уважніше читайте що я пишу...а то ви майже весь час питаєте мене те саме...
Так потому что вы ещё ни разу на вопрос не ответили. Я вам сказал, что её слова меня не интересуют, у вас только Библия есть для аргументации, а Её вы ещё ни разу не использовали, но упёрлись в какие-то демонические послания, Слова Божьего гнушаясь. Правильно Иисус говорил: имея уши не слышат.
kjr
Posts: 80
Joined: 10 Jan 2008, 16:00
Вероисповедание:
Location: Lvov

Post by kjr »

володимир wrote:
kjr wrote:в Біблії ніде про успення немає.
то шо Марія померла, це не факт, що вона замінила собою Христа.
маємо одного заступника перед Богом - Іісуса Христа.
і більше нікого...
Уповання нам Бог Отець, прибіжище Бог Син, покровитель Бог Дух Святий...
заступниця Мати наша Небесна Пресвята Діва Марія.
чому я так кажу...тому що саме Пресвята Діва Марія навернула мене до Її сина Ісуса Христа-Сина Божого...Господа нашого.
це відбулося в Меджугор'є...і я Їй завжди дякую і молюся...молюся Господу нашому Ісусу Христу.
Слава Ісусу Христу!
вона вже свою місію по відношенню до тебе виконала ;-)
забудь про неї, не поклоняйся їй як цариці неба і віруй в одного-єдиного Бога Іісуса Христа, який є в Отці і Дусі Святому.
Благословінь!
не бойся,
только веруй.
Мар.5:36
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

kjr wrote:
володимир wrote:
kjr wrote:в Біблії ніде про успення немає.
то шо Марія померла, це не факт, що вона замінила собою Христа.
маємо одного заступника перед Богом - Іісуса Христа.
і більше нікого...
Уповання нам Бог Отець, прибіжище Бог Син, покровитель Бог Дух Святий...
заступниця Мати наша Небесна Пресвята Діва Марія.
чому я так кажу...тому що саме Пресвята Діва Марія навернула мене до Її сина Ісуса Христа-Сина Божого...Господа нашого.
це відбулося в Меджугор'є...і я Їй завжди дякую і молюся...молюся Господу нашому Ісусу Христу.
Слава Ісусу Христу!
вона вже свою місію по відношенню до тебе виконала ;-)
забудь про неї, не поклоняйся їй як цариці неба і віруй в одного-єдиного Бога Іісуса Христа, який є в Отці і Дусі Святому.
Благословінь!
і продовжує мені допомагати у наближенні до Ісуса Христа...
і ще раз вам зауважу що Пресвята Діва ніде не говорить щоб Їй поклонялись я це роблю з вдячності...Вона хоче щоб ми цінували муки Її Сина на Хресті...і любили Його всім своїм серцем всією своєю душею...
Коли ми хрестимось...тоді й кланяємось Богу Єдиному в Тройці Єдиносущній хвальній нероздільній...
а Пресвята Діва допомагає нам бідним грішникам віднайти Бога...через численні появи...саме з дозволу Бога...
бо й справді людина поки не побачить чуда не увірує...
тож Господь Бог надає нам таку можливість...
до речі а ви були десь як паломник...? Ізраїль...Афон...Ливан...Єгипет...Меджугор'є...Люрд...Гарабандал,Фатіма...Джублик
Слава Ісусу Христу!
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

Vlad wrote:
володимир wrote:
Vlad wrote:Да? Так почему же вы её слова здесь цитируете, а не Слово Божье? Кому, вы считаете, её слова важнее Библии? Или вы уже с Библией полностью разобрались? И на основании чего вы полагаете что это всё она говорит противореча Слову Божьему?
уважніше читайте що я пишу...а то ви майже весь час питаєте мене те саме...
Так потому что вы ещё ни разу на вопрос не ответили. Я вам сказал, что её слова меня не интересуют, у вас только Библия есть для аргументации, а Её вы ещё ни разу не использовали, но упёрлись в какие-то демонические послания, Слова Божьего гнушаясь. Правильно Иисус говорил: имея уши не слышат.
"Её вы ещё ни разу не использовали,"
знову ваша неуважність...здається я вже вам казав книгу якого пророка читаю...
Post Reply