Чи є потреба?..

Post Reply
futilite
Posts: 3
Joined: 12 Aug 2008, 12:29
Вероисповедание:
Location: Ukraine
Contact:

Чи є потреба?..

Post by futilite »

Дуже часто зустрічаю людей не віруючих, які у своїй поведінці кращі за християн, за нас із вами (не ображайтеся на мене, це правда). Виникає бажання привести цю людину до Бога, але тут є одне "але": людина зовсім не вважає себе грішною. Їй говориш про Бога, а вона: "... а чим я згрішив, я не грішу..." хоча із Святого Писання ми всі знаємо, що немає праведного ані одного. І у мене виникає таке питання: чи потрібно на таких людей тратити свій час. Ця людина, це мій друг з дитинства і я не хочу, щоб він попав в ад, але ніщо не заставляє його покаятися.
На думку набігають слова із Біблії (вибачте, пишу в час, коли на роботі і Біблії немає перед мною, можливо, не конкретно процитую, але суть вам зрозуміла) "не здорові потребують лікаря, а хворі". Тому я для себе зробив певний висновок: ми дивимося на зовнішність і самі без Божої волі судимо, що ця людина була б ідеалом, якби ще й покаялася. Але Бог дивиться на душу, і можливо, не та людина, яка без Бога нібито праведна Йому потрібна, а та, яка упала духом, яка потребує підтримки...
Що скажете?
futilite
Posts: 3
Joined: 12 Aug 2008, 12:29
Вероисповедание:
Location: Ukraine
Contact:

Post by futilite »

Почему никто не отвечает??? Разве я что-то не то написал, или вам Украинский язык не понятный??? :D
Lenok
Posts: 35
Joined: 01 Mar 2008, 15:55
Вероисповедание:
Location: Нижегородская область
Contact:

Post by Lenok »

На самом деле,что-то разобрать не могу,что вы хотели сказать... Если можно перевод-буду очень благодарна. :)
Любовь никогда не перестает...
Koa
Posts: 6
Joined: 17 Dec 2008, 00:49
Вероисповедание:

Re: Чи є потреба?..

Post by Koa »

futilite wrote:.....Ця людина, це мій друг з дитинства і я не хочу, щоб він попав в ад, але ніщо не заставляє його покаятися......
...і ніхто і ні що не заставить його це зробити - на то є свобода волі.... його право вибирати шлях, твоє право - порадити. Але здається ти зробив це своєю проблемою .. у нього ж все добре))))
User avatar
Vlad
Posts: 597
Joined: 12 Oct 2007, 08:32
Вероисповедание:
Location: Родом из Винницы, сейчас живу в Америке
Contact:

Post by Vlad »

Вы не ту цель перед человеком ставите. Как я понял, вы пытаетесь другу внушить что он грешен. Да, он грешен, даже если этого не осознаёт, но если бы он это и признал или увидел, то это не заставит его сделать то, чего от него желает Бог, так как вы не говорите ему об этом.
Бог желает чтоб человек наладил правильные взаимоотношения с Ним. Грех это не грязь, глаза не щипит, но чтоб иметь мир с Творцём, нужно чтоб Он человека умыл. Ваш друг умываться не желает и не станет, если не видит повода для примирения с Богом. Это и нужно вам сказать вашему другу.
Проблема в том, что даже не все верующие это понимают, так как слушают "батюшек", "пасторов", "святош" вместо того чтоб серьёзно отнестись к Библии.
Бог сказал: "Ибо Я милости хочу, а не жертвы, и Боговедения более, нежели всесожжений." - И люди как тогда, так и сейчас, увлеклись ритуалами и глупыми традициями вместо того чтоб познавать Кто есть Бог.
- Будут вопросы, пишите.
Post Reply