Послання Пресвятої Діви з Меджугор'є...

Новости, объявления, анонсы, просьбы
Lenok
Posts: 35
Joined: 01 Mar 2008, 15:55
Вероисповедание:
Location: Нижегородская область
Contact:

Post by Lenok »

Не понимаю, о чем вы здесь? Библия самодостаточна, к ней впридачу не требуется что-либо. В Библии нигде не сказано, что надо поклоняться Марии.(если такое есть, прошу, укажите) Почему сейчас люди начали искать чего-то необычного, нового?! Почему не хватает одной Библии? надо ценить Ей, пока есть такая возможность, ведь не всегда так будет. думаю, никакое произведение не действует на человеческое сердце, как Библия. Не надо забивать голову всем подряд, на это тоже уходит время. Лучше Библию почитайте, помолитесь или сделайте доброе дело!
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

Lenok wrote:Не понимаю, о чем вы здесь? Библия самодостаточна, к ней впридачу не требуется что-либо. В Библии нигде не сказано, что надо поклоняться Марии.(если такое есть, прошу, укажите) Почему сейчас люди начали искать чего-то необычного, нового?! Почему не хватает одной Библии? надо ценить Ей, пока есть такая возможность, ведь не всегда так будет. думаю, никакое произведение не действует на человеческое сердце, как Библия. Не надо забивать голову всем подряд, на это тоже уходит время. Лучше Библию почитайте, помолитесь или сделайте доброе дело!
"Лучше Библию почитайте, помолитесь или сделайте доброе дело!"

-дуже вірно підтримую...нажаль маю визнати що до Medjugorje я Біблію не читав взагалі...ну хіба що в дитинстві...
а Пресвяту Діву Марію я люблю як матір нашу Небесну...Саме Вона мене навернула до Її Сина Ісуса Христа-Господа нашого...і я не можу Їй не дякувати...а щодо поклонінь...ви знаєте можна вклонитись і старій людині саме з певної поваги...а матір Небесну я не можу не поважати...дякую Богу за все! а Пресвята Діва Марія як була покірною слугинею Господньою так нею і залишилась...В Medzhugorje Вона наголосила Я з вами тут, бо Бог дозволив мені вас вести до Нього-люблячого батька...
приклад послання-

25 Октября , 2007

«Дорогие дети! Бог послал Меня к вам из любви, дабы Я вела вас к пути спасения. Многие из вас раскрыли свои сердца и приняли Мои послания, но многие потерялись на этом пути и никогда не познали в полноте сердца Бога любви. И поэтому Я призываю вас: будьте любовью и светом там, где тьма и грех. Я с вами и благословляю всех вас. Спасибо, что вы ответили на Мой призыв».

справа в тому що тут досить довга історія суть якої я вам зараз викладу...

Історія довга але варта уваги...
і так почну з того що всі люди грішні...крім Господа нашого Ісуса Христа.
все почалось з того що в очах Господніх я зробив страшний гріх...описувати не буду але це важкий гріх.після того виникало дуже багато диявольських спокус...але я думав може це вік...що це нормально...але пройшов час спокуса не миналася...а навпаки ще прибілшилось...я людина хрещена. і як нормальний християнин відвідував в неділю церкву...але я якось не відчував тої присутності Божої...може це через вік і напевно що вже через багато гріхів...як я зараз зрозумів я допустився великої помилки...я сповідався дуже рідко це перед Пасхою...тобто 1 або 3 рази на рік це дуже мало...але я зробив ще більшу помилку із-за сорому я не виказав всіх гріхів....за що я був покараний Господом але це згодом...
і так в 2001 році я поступив в київський університет...із-за власної недбалості і нехоті шукати церкву я взагалі не відвідував церкву аж до осені 2003 року...Слава Богу! знайшли для мене церкву...то була моя мама...і так я потихенку почав ходити до церкви...але за Сповідь забував або відкладав надалі...і згодом я потрапив до лікарні...до того я теж хворів але не памятаю точних дат як правило взимку...в лікарні я був майже 3 тижні...діагноз-гастрит...з лікарні я повернувся...але знову забував за покаяння...і десь через рік знову опинився в лікарні...на цей раз пневмонія(запалення легень).а потім трапилась певна життєва ситуація...і я почувався дуже самотнім і винуватим...на мене почали надходити різні думки навіювання...зараз я вже розумію що то були напади злих духів-павших ангелів.я пішов у лікарню ...зробив діагностику...гастроскопію...аналізи...ультрозвукове обслідження...проте нічого не виявили...руками розвели...я дедалі задумовувся над своїм життям...але не міг збагнути справжньої причини.Одного вечора напад диявольський настільки був очевидним що я взяв одну книжичку під назвою Феномен Святого Шарбеля-Доторкнуться Дива.
я почав молити просити Бога щоб порятував мене грішного..я ляг на ліжко і десь 100-200 разів перехрестився...під час того я плакав. при чому не памятаю коли я так плакав востаннє...під час того я також чув голос який настановляв змінити спосіб життя...молитися...також чув деякі дані за місце де я опинився(квартира)...коли я почув...то справді стало страшно...не памятаю чи наступного чи трохи пізніше я звернувся до священника...він дав мені деякі поради...святу воду...миро...з Гробу Господнього.
через деякий час ці страхи пройшли..десь.2-3 місяці...згодом я потрапив до Зарваниці-(Тернопільська обл.теребовлецький район)-місце появи монахові Пресвятої Діви Марії десь в 1240 році коли він втікав від монголо-татар...
І так це було осінню 2006го...
місце надзвичайне...але я ще тоді не міг відчути більшої Божої Благодаті.
там я придбав іконку копію чудотворної ікони Пресвятої Діви Марії Зарваницької... води так і не набрав...пройшов рік...все ж таки я молився вже частіше...але до Св. Сповіді не йшов...і от настав довгожданний момент зявилась можливість поїхати до Меджугоря-де Пресвята Діва Марія появилася шістьом дітям в 1981 році і до цих пір зявляється...
це місце Надзвичайне!!!!
після цього місця я як наново народився...звичайно я прагнув пізнати глибше Господа нашого Ісуса Христа...і отримав тому що увірував...але скільки разів продовжував чинити ті самі гріхи...але вже відчував жаль за гріхи і це мене радувало...пішов на Сповідь...прийняв Св.Тайни Ісуса Христа...і зрозумів що таке любов Господа до нас грішних...і сам полюбив Його нашого Визволителя з пітьми диявольскої...нам дароване вічне життя а ми цього не розуміємо...і надалі продовжуємо чинити страшні гріхи в очах Господніх...
Покаймось всі разом щоб не було пізно...
всі хто хоче глибше пізнати Господа нашого Ісуса Христа хай читають Святе Письмо...Сповідаються Причащаються...
також хто має певні життєві проблеми...пишіть...по можливості відповім дам пораду як порвати кайдани гріхів та диявола...
я бачу що просто не зможу все детально описати...
e-mail: irshava@ukr.net
Слава Ісусу Христу!!!
kjr
Posts: 80
Joined: 10 Jan 2008, 16:00
Вероисповедание:
Location: Lvov

Post by kjr »

володимир wrote:
Lenok wrote:Не понимаю, о чем вы здесь? Библия самодостаточна, к ней впридачу не требуется что-либо. В Библии нигде не сказано, что надо поклоняться Марии.(если такое есть, прошу, укажите) Почему сейчас люди начали искать чего-то необычного, нового?! Почему не хватает одной Библии? надо ценить Ей, пока есть такая возможность, ведь не всегда так будет. думаю, никакое произведение не действует на человеческое сердце, как Библия. Не надо забивать голову всем подряд, на это тоже уходит время. Лучше Библию почитайте, помолитесь или сделайте доброе дело!
"Лучше Библию почитайте, помолитесь или сделайте доброе дело!"

-дуже вірно підтримую...нажаль маю визнати що до Medjugorje я Біблію не читав взагалі...ну хіба що в дитинстві...
а Пресвяту Діву Марію я люблю як матір нашу Небесну...Саме Вона мене навернула до Її Сина Ісуса Христа-Господа нашого...і я не можу Їй не дякувати...а щодо поклонінь...ви знаєте можна вклонитись і старій людині саме з певної поваги...а матір Небесну я не можу не поважати...дякую Богу за все! а Пресвята Діва Марія як була покірною слугинею Господньою так нею і залишилась...В Medzhugorje Вона наголосила Я з вами тут, бо Бог дозволив мені вас вести до Нього-люблячого батька...
приклад послання-

25 Октября , 2007

«Дорогие дети! Бог послал Меня к вам из любви, дабы Я вела вас к пути спасения. Многие из вас раскрыли свои сердца и приняли Мои послания, но многие потерялись на этом пути и никогда не познали в полноте сердца Бога любви. И поэтому Я призываю вас: будьте любовью и светом там, где тьма и грех. Я с вами и благословляю всех вас. Спасибо, что вы ответили на Мой призыв».

справа в тому що тут досить довга історія суть якої я вам зараз викладу...

Історія довга але варта уваги...
і так почну з того що всі люди грішні...крім Господа нашого Ісуса Христа.
все почалось з того що в очах Господніх я зробив страшний гріх...описувати не буду але це важкий гріх.після того виникало дуже багато диявольських спокус...але я думав може це вік...що це нормально...але пройшов час спокуса не миналася...а навпаки ще прибілшилось...я людина хрещена. і як нормальний християнин відвідував в неділю церкву...але я якось не відчував тої присутності Божої...може це через вік і напевно що вже через багато гріхів...як я зараз зрозумів я допустився великої помилки...я сповідався дуже рідко це перед Пасхою...тобто 1 або 3 рази на рік це дуже мало...але я зробив ще більшу помилку із-за сорому я не виказав всіх гріхів....за що я був покараний Господом але це згодом...
і так в 2001 році я поступив в київський університет...із-за власної недбалості і нехоті шукати церкву я взагалі не відвідував церкву аж до осені 2003 року...Слава Богу! знайшли для мене церкву...то була моя мама...і так я потихенку почав ходити до церкви...але за Сповідь забував або відкладав надалі...і згодом я потрапив до лікарні...до того я теж хворів але не памятаю точних дат як правило взимку...в лікарні я був майже 3 тижні...діагноз-гастрит...з лікарні я повернувся...але знову забував за покаяння...і десь через рік знову опинився в лікарні...на цей раз пневмонія(запалення легень).а потім трапилась певна життєва ситуація...і я почувався дуже самотнім і винуватим...на мене почали надходити різні думки навіювання...зараз я вже розумію що то були напади злих духів-павших ангелів.я пішов у лікарню ...зробив діагностику...гастроскопію...аналізи...ультрозвукове обслідження...проте нічого не виявили...руками розвели...я дедалі задумовувся над своїм життям...але не міг збагнути справжньої причини.Одного вечора напад диявольський настільки був очевидним що я взяв одну книжичку під назвою Феномен Святого Шарбеля-Доторкнуться Дива.
я почав молити просити Бога щоб порятував мене грішного..я ляг на ліжко і десь 100-200 разів перехрестився...під час того я плакав. при чому не памятаю коли я так плакав востаннє...під час того я також чув голос який настановляв змінити спосіб життя...молитися...також чув деякі дані за місце де я опинився(квартира)...коли я почув...то справді стало страшно...не памятаю чи наступного чи трохи пізніше я звернувся до священника...він дав мені деякі поради...святу воду...миро...з Гробу Господнього.
через деякий час ці страхи пройшли..десь.2-3 місяці...згодом я потрапив до Зарваниці-(Тернопільська обл.теребовлецький район)-місце появи монахові Пресвятої Діви Марії десь в 1240 році коли він втікав від монголо-татар...
І так це було осінню 2006го...
місце надзвичайне...але я ще тоді не міг відчути більшої Божої Благодаті.
там я придбав іконку копію чудотворної ікони Пресвятої Діви Марії Зарваницької... води так і не набрав...пройшов рік...все ж таки я молився вже частіше...але до Св. Сповіді не йшов...і от настав довгожданний момент зявилась можливість поїхати до Меджугоря-де Пресвята Діва Марія появилася шістьом дітям в 1981 році і до цих пір зявляється...
це місце Надзвичайне!!!!
після цього місця я як наново народився...звичайно я прагнув пізнати глибше Господа нашого Ісуса Христа...і отримав тому що увірував...але скільки разів продовжував чинити ті самі гріхи...але вже відчував жаль за гріхи і це мене радувало...пішов на Сповідь...прийняв Св.Тайни Ісуса Христа...і зрозумів що таке любов Господа до нас грішних...і сам полюбив Його нашого Визволителя з пітьми диявольскої...нам дароване вічне життя а ми цього не розуміємо...і надалі продовжуємо чинити страшні гріхи в очах Господніх...
Покаймось всі разом щоб не було пізно...
всі хто хоче глибше пізнати Господа нашого Ісуса Христа хай читають Святе Письмо...Сповідаються Причащаються...
також хто має певні життєві проблеми...пишіть...по можливості відповім дам пораду як порвати кайдани гріхів та диявола...
я бачу що просто не зможу все детально описати...
e-mail: irshava@ukr.net
Слава Ісусу Христу!!!
Володя, ти знайомий з рухом "Искателей Бога" Сергея Шидловского?
Якщо не знайомий - подивись http://shidlovskiy.org
не бойся,
только веруй.
Мар.5:36
kjr
Posts: 80
Joined: 10 Jan 2008, 16:00
Вероисповедание:
Location: Lvov

Post by kjr »

Lenok wrote:Библия самодостаточна, к ней впридачу не требуется что-либо.
Еще желательно вера в Бога :)
не бойся,
только веруй.
Мар.5:36
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

kjr wrote:
володимир wrote:
Lenok wrote:Не понимаю, о чем вы здесь? Библия самодостаточна, к ней впридачу не требуется что-либо. В Библии нигде не сказано, что надо поклоняться Марии.(если такое есть, прошу, укажите) Почему сейчас люди начали искать чего-то необычного, нового?! Почему не хватает одной Библии? надо ценить Ей, пока есть такая возможность, ведь не всегда так будет. думаю, никакое произведение не действует на человеческое сердце, как Библия. Не надо забивать голову всем подряд, на это тоже уходит время. Лучше Библию почитайте, помолитесь или сделайте доброе дело!
"Лучше Библию почитайте, помолитесь или сделайте доброе дело!"

-дуже вірно підтримую...нажаль маю визнати що до Medjugorje я Біблію не читав взагалі...ну хіба що в дитинстві...
а Пресвяту Діву Марію я люблю як матір нашу Небесну...Саме Вона мене навернула до Її Сина Ісуса Христа-Господа нашого...і я не можу Їй не дякувати...а щодо поклонінь...ви знаєте можна вклонитись і старій людині саме з певної поваги...а матір Небесну я не можу не поважати...дякую Богу за все! а Пресвята Діва Марія як була покірною слугинею Господньою так нею і залишилась...В Medzhugorje Вона наголосила Я з вами тут, бо Бог дозволив мені вас вести до Нього-люблячого батька...
приклад послання-

25 Октября , 2007

«Дорогие дети! Бог послал Меня к вам из любви, дабы Я вела вас к пути спасения. Многие из вас раскрыли свои сердца и приняли Мои послания, но многие потерялись на этом пути и никогда не познали в полноте сердца Бога любви. И поэтому Я призываю вас: будьте любовью и светом там, где тьма и грех. Я с вами и благословляю всех вас. Спасибо, что вы ответили на Мой призыв».

справа в тому що тут досить довга історія суть якої я вам зараз викладу...

Історія довга але варта уваги...
і так почну з того що всі люди грішні...крім Господа нашого Ісуса Христа.
все почалось з того що в очах Господніх я зробив страшний гріх...описувати не буду але це важкий гріх.після того виникало дуже багато диявольських спокус...але я думав може це вік...що це нормально...але пройшов час спокуса не миналася...а навпаки ще прибілшилось...я людина хрещена. і як нормальний християнин відвідував в неділю церкву...але я якось не відчував тої присутності Божої...може це через вік і напевно що вже через багато гріхів...як я зараз зрозумів я допустився великої помилки...я сповідався дуже рідко це перед Пасхою...тобто 1 або 3 рази на рік це дуже мало...але я зробив ще більшу помилку із-за сорому я не виказав всіх гріхів....за що я був покараний Господом але це згодом...
і так в 2001 році я поступив в київський університет...із-за власної недбалості і нехоті шукати церкву я взагалі не відвідував церкву аж до осені 2003 року...Слава Богу! знайшли для мене церкву...то була моя мама...і так я потихенку почав ходити до церкви...але за Сповідь забував або відкладав надалі...і згодом я потрапив до лікарні...до того я теж хворів але не памятаю точних дат як правило взимку...в лікарні я був майже 3 тижні...діагноз-гастрит...з лікарні я повернувся...але знову забував за покаяння...і десь через рік знову опинився в лікарні...на цей раз пневмонія(запалення легень).а потім трапилась певна життєва ситуація...і я почувався дуже самотнім і винуватим...на мене почали надходити різні думки навіювання...зараз я вже розумію що то були напади злих духів-павших ангелів.я пішов у лікарню ...зробив діагностику...гастроскопію...аналізи...ультрозвукове обслідження...проте нічого не виявили...руками розвели...я дедалі задумовувся над своїм життям...але не міг збагнути справжньої причини.Одного вечора напад диявольський настільки був очевидним що я взяв одну книжичку під назвою Феномен Святого Шарбеля-Доторкнуться Дива.
я почав молити просити Бога щоб порятував мене грішного..я ляг на ліжко і десь 100-200 разів перехрестився...під час того я плакав. при чому не памятаю коли я так плакав востаннє...під час того я також чув голос який настановляв змінити спосіб життя...молитися...також чув деякі дані за місце де я опинився(квартира)...коли я почув...то справді стало страшно...не памятаю чи наступного чи трохи пізніше я звернувся до священника...він дав мені деякі поради...святу воду...миро...з Гробу Господнього.
через деякий час ці страхи пройшли..десь.2-3 місяці...згодом я потрапив до Зарваниці-(Тернопільська обл.теребовлецький район)-місце появи монахові Пресвятої Діви Марії десь в 1240 році коли він втікав від монголо-татар...
І так це було осінню 2006го...
місце надзвичайне...але я ще тоді не міг відчути більшої Божої Благодаті.
там я придбав іконку копію чудотворної ікони Пресвятої Діви Марії Зарваницької... води так і не набрав...пройшов рік...все ж таки я молився вже частіше...але до Св. Сповіді не йшов...і от настав довгожданний момент зявилась можливість поїхати до Меджугоря-де Пресвята Діва Марія появилася шістьом дітям в 1981 році і до цих пір зявляється...
це місце Надзвичайне!!!!
після цього місця я як наново народився...звичайно я прагнув пізнати глибше Господа нашого Ісуса Христа...і отримав тому що увірував...але скільки разів продовжував чинити ті самі гріхи...але вже відчував жаль за гріхи і це мене радувало...пішов на Сповідь...прийняв Св.Тайни Ісуса Христа...і зрозумів що таке любов Господа до нас грішних...і сам полюбив Його нашого Визволителя з пітьми диявольскої...нам дароване вічне життя а ми цього не розуміємо...і надалі продовжуємо чинити страшні гріхи в очах Господніх...
Покаймось всі разом щоб не було пізно...
всі хто хоче глибше пізнати Господа нашого Ісуса Христа хай читають Святе Письмо...Сповідаються Причащаються...
також хто має певні життєві проблеми...пишіть...по можливості відповім дам пораду як порвати кайдани гріхів та диявола...
я бачу що просто не зможу все детально описати...
e-mail: irshava@ukr.net
Слава Ісусу Христу!!!
Володя, ти знайомий з рухом "Искателей Бога" Сергея Шидловского?
Якщо не знайомий - подивись http://shidlovskiy.org

з цим рухом небезпечно звязуватись...
краще читати Святе Письмо вдома ...йти на Службу Божу щонеділі це вірне і правдиве рішення...Сповідатись, Причащатись...довіритись тій церкві до якої ходили ваші прабатьки...
я здивований чому така велика кількість людей довіряє комусь свою душу?...не можете пізнати Бога самостійно-будь ласка в нас зараз церкви відкриті....священник вам допоможе і покаже різницю між правдою і неправдою а також чому так склалося що існує така велика кількість сект...
моїх братів теж завербували...і гірко мені дивитись як вони не визнають правдиву церкву...
потрібно молитись за таких...

я знаю твердо що є Біблія і є історія церкви...і різного роду секти мене не цікавлять бо це явні витівки диявола...
дякую за увагу!
Слава Ісусу Христу!
sailormoon
Posts: 91
Joined: 15 Jun 2007, 03:50
Вероисповедание:
Location: Киев

Post by sailormoon »

"Мария" уже в печенке сидит :? Вовик, перестань ее агитировать, как старую пластинку. Все уже поняли, что к чему :)
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

sailormoon wrote:"Мария" уже в печенке сидит :? Вовик, перестань ее агитировать, как старую пластинку. Все уже поняли, что к чему :)
Пресвята Діва Марія
ви ж напевно любите свою маму і шануєте її мабуть що на світ появила вас...а чому тоді не любити Матір Божу що нашого Спасителя Ісуса Христа народила...? Вона Мати всіх християн. і любить нас як своїх дітей проте не всі діти Її знають і люблять...потрібно любити й шанувати нашу Матір Небесну.
Слава Ісусу Христу!
Lenok
Posts: 35
Joined: 01 Mar 2008, 15:55
Вероисповедание:
Location: Нижегородская область
Contact:

Post by Lenok »

[/quote]
Еще желательно вера в Бога :)[/quote]
Это ты здорово подметил! Совершенно согласна! но я имела ввиду литературу.
РусланС
Posts: 5
Joined: 21 Sep 2006, 00:48
Вероисповедание:
Location: Сребное.Черниговщина
Contact:

Post by РусланС »

володимир wrote: Пресвята Діва Марія
ви ж напевно любите свою маму і шануєте її мабуть що на світ появила вас...а чому тоді не любити Матір Божу що нашого Спасителя Ісуса Христа народила...? Вона Мати всіх християн. і любить нас як своїх дітей проте не всі діти Її знають і люблять...потрібно любити й шанувати нашу Матір Небесну.
Слава Ісусу Христу!
Ты сам понял, что сказал? Как ты сам всё это воспринимаеш? (Пресвята Діва Марія, Мати всіх християн, Матір Небесну, Матір Божу, Слава Ісусу Христу!) Это же некая душевная каша. Вам легко с такими убеждениями разобраться и жить? Нигде в Писаниях не говорится, что Мария мать Божия, нигде в Писании не написано, что Мария мать всех христиан, и тем более не написано, что она наша небесная мама. Если вы строите свои отношения с Богом на любых книгах вам понравившихся, то мне искренее вас жаль. Если в науке существуют законы, которые чрез все века и поколения не изменяются, это стантарт, то тем более наши отношения с Отцом Небесным должны строится на едином, Божьем стандарте - Библии. И если мы это делаем то све остальное отлетает как не нужное. я здесь не говорю, что не нужно читать духовные книги, но основа у нас должна быть Божия. Она уникальный человек, она совершила чудную миссию, но умирал за меня Христос и Он мой Господь и Спаситель и Ходатай.
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

РусланС wrote:
володимир wrote: Пресвята Діва Марія
ви ж напевно любите свою маму і шануєте її мабуть що на світ появила вас...а чому тоді не любити Матір Божу що нашого Спасителя Ісуса Христа народила...? Вона Мати всіх християн. і любить нас як своїх дітей проте не всі діти Її знають і люблять...потрібно любити й шанувати нашу Матір Небесну.
Слава Ісусу Христу!
Ты сам понял, что сказал? Как ты сам всё это воспринимаеш? (Пресвята Діва Марія, Мати всіх християн, Матір Небесну, Матір Божу, Слава Ісусу Христу!) Это же некая душевная каша. Вам легко с такими убеждениями разобраться и жить? Нигде в Писаниях не говорится, что Мария мать Божия, нигде в Писании не написано, что Мария мать всех христиан, и тем более не написано, что она наша небесная мама. Если вы строите свои отношения с Богом на любых книгах вам понравившихся, то мне искренее вас жаль. Если в науке существуют законы, которые чрез все века и поколения не изменяются, это стантарт, то тем более наши отношения с Отцом Небесным должны строится на едином, Божьем стандарте - Библии. И если мы это делаем то све остальное отлетает как не нужное. я здесь не говорю, что не нужно читать духовные книги, но основа у нас должна быть Божия. Она уникальный человек, она совершила чудную миссию, но умирал за меня Христос и Он мой Господь и Спаситель и Ходатай.
подивіться будь ласка сайт
http://medjugorje.ru
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

Послание Богородицы из Меджугорья от 25 апреля 2008 года


«Дорогие дети! И сегодня Я призываю вас возрастать в любви к Господу подобно цветку, ощутившему тепло весенних лучей. Детки, так и вы возрастайте в любви к Господу и несите эту любовь всем, кто еще далек от Бога. Ищите воли Божьей и творите добро тем, кого Господь посылает вам на вашем пути; будьте для них светом и радостью. Спасибо, что ответили на Мой призыв!»
User avatar
Vlad
Posts: 597
Joined: 12 Oct 2007, 08:32
Вероисповедание:
Location: Родом из Винницы, сейчас живу в Америке
Contact:

Post by Vlad »

володимир wrote:Послание Богородицы из Меджугорья от 25 апреля 2008 года
Посмотрите лучше этот сайт, где собрано достаточно материала чтоб показать сатанизм за красивыми посланиями демона из Меджугорья:
http://www.jesus-is-savior.com/False%20 ... ugorje.htm
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

Vlad wrote:
володимир wrote:Послание Богородицы из Меджугорья от 25 апреля 2008 года
Посмотрите лучше этот сайт, где собрано достаточно материала чтоб показать сатанизм за красивыми посланиями демона из Меджугорья:
http://www.jesus-is-savior.com/False%20 ... ugorje.htm
горе тому хто за добро говорить зло...
http://nz.com.if.ua/cgi-bin/index.cgi?a ... 6_08_Jakby

http://www.arka.org.ua/newissue8/articl ... _heading=9

http://www.promin-lubovi.narod.ru/publi ... b15st6.htm

http://gbook.lviv.ua/books.htm
User avatar
Vlad
Posts: 597
Joined: 12 Oct 2007, 08:32
Вероисповедание:
Location: Родом из Винницы, сейчас живу в Америке
Contact:

Post by Vlad »

володимир wrote:
Vlad wrote:
володимир wrote:Послание Богородицы из Меджугорья от 25 апреля 2008 года
Посмотрите лучше этот сайт, где собрано достаточно материала чтоб показать сатанизм за красивыми посланиями демона из Меджугорья:
http://www.jesus-is-savior.com/False%20 ... ugorje.htm
горе тому хто за добро говорить зло...
И я об этом.
сатана - дело ясное, но вы то чего пропагандируете его ложь?
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

Vlad wrote:
володимир wrote:
Vlad wrote: Посмотрите лучше этот сайт, где собрано достаточно материала чтоб показать сатанизм за красивыми посланиями демона из Меджугорья:
http://www.jesus-is-savior.com/False%20 ... ugorje.htm
горе тому хто за добро говорить зло...
И я об этом.
сатана - дело ясное, но вы то чего пропагандируете его ложь?
і де тут по вашому неправда?

«Дорогие дети! И сегодня Я призываю вас возрастать в любви к Господу подобно цветку, ощутившему тепло весенних лучей. Детки, так и вы возрастайте в любви к Господу и несите эту любовь всем, кто еще далек от Бога. Ищите воли Божьей и творите добро тем, кого Господь посылает вам на вашем пути; будьте для них светом и радостью. Спасибо, что ответили на Мой призыв!»
User avatar
Vlad
Posts: 597
Joined: 12 Oct 2007, 08:32
Вероисповедание:
Location: Родом из Винницы, сейчас живу в Америке
Contact:

Post by Vlad »

Я же уже не раз писал. Ладно, повторюсь.

От демона это.
Мт7:21 Не всякий, говорящий Мне: "Господи! Господи!", войдет в Царство Небесное, но исполняющий волю Отца Моего Небесного.

Если есть вся необходимая информация для спасения (2Тим.3:16), то зачем искать замену? Вот что не сходится с Писанием:
демон: "полнее пережить Скорби нашей Богородицы."
Библия: "когда вы едите хлеб сей и пьете чашу сию, смерть ГОСПОДНЮ возвещаете".

демот: "хочу, чтобы вы все были Моими"
Библия: "Христос за всех умер, чтобы живущие уже не для себя жили, но для умершего за них и воскресшего"

демон: "Непрерывно поклоняйтесь Пресвятым Дарам"
Вы говорили мне что вы не поклоняетесь ей? А нужно, как она говорит, поклоняться даже дарам.
Библия: "Иисус говорит ему: отойди от Меня, сатана, ибо написано: Господу Богу твоему поклоняйся и Ему одному служи".

демон: "умоляю вас прекратить всяческие пересуды между собой"
Библия: "мы будем судить ангелов, не тем ли более [дела] житейские?"

Это лишь первые шесть посланий демона и только за 1984й год. Посмотрим или он стал более библейским в 1994м:
демон: "Я люблю вас и ходатайствую за вас перед Богом."
Библия: "Христос Иисус умер, ... Он и ходатайствует за нас." в другом месте: "Сам Дух ходатайствует за нас воздыханиями неизреченными" Больше никто не является ходатаем в Библии.

демон: "призываю вас открыться мне, и стать орудием в моих руках"
Библия: "представьте себя Богу, как оживших из мертвых, и члены ваши Богу в орудия праведности."
Ну и так далее, нет у меня времени чтоб перечитывать все послания.

Ну ладно, ещё 4 новых прочту:
демон: "Я для вас, деточки, милостный дар любви"
Библия: "кто соблюдает слово Его, в том истинно любовь Божия совершилась: из сего узнаем, что мы в Нем" Прочтите все остальные места говорящие про любовь, нет ни одного про Марию.

демон: "Я с вами: чтобы вести вас к тому, чего жаждет ваше сердце"
Библия :"Лукаво сердце [человеческое] более всего и крайне испорчено" Вот главное: "Утешитель же, ДУХ СВЯТЫЙ, Которого пошлет Отец во имя Мое, научит вас всему и напомнит вам все, что Я говорил вам."

демон: "Ваше сердце, как вспаханная земля, готово принять плод"
тут Библии не надо, это и ребёнку очевидно, что плод это продукт посаженного, а не то, что надо закапывать.

демон: "Я с вами и ходатайствую за вас перед Моим Сыном"
Это уже было, Библия говорит, что только Иисус может ходатайствовать и Дух Святой. Так же написанно: "Ибо един Бог, един и посредник между Богом и человеками, человек Христос Иисус".
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

Vlad wrote:Я же уже не раз писал. Ладно, повторюсь.

От демона это.
Мт7:21 Не всякий, говорящий Мне: "Господи! Господи!", войдет в Царство Небесное, но исполняющий волю Отца Моего Небесного.

Если есть вся необходимая информация для спасения (2Тим.3:16), то зачем искать замену? Вот что не сходится с Писанием:
демон: "полнее пережить Скорби нашей Богородицы."
Библия: "когда вы едите хлеб сей и пьете чашу сию, смерть ГОСПОДНЮ возвещаете".

демот: "хочу, чтобы вы все были Моими"
Библия: "Христос за всех умер, чтобы живущие уже не для себя жили, но для умершего за них и воскресшего"

демон: "Непрерывно поклоняйтесь Пресвятым Дарам"
Вы говорили мне что вы не поклоняетесь ей? А нужно, как она говорит, поклоняться даже дарам.
Библия: "Иисус говорит ему: отойди от Меня, сатана, ибо написано: Господу Богу твоему поклоняйся и Ему одному служи".

демон: "умоляю вас прекратить всяческие пересуды между собой"
Библия: "мы будем судить ангелов, не тем ли более [дела] житейские?"

Это лишь первые шесть посланий демона и только за 1984й год. Посмотрим или он стал более библейским в 1994м:
демон: "Я люблю вас и ходатайствую за вас перед Богом."
Библия: "Христос Иисус умер, ... Он и ходатайствует за нас." в другом месте: "Сам Дух ходатайствует за нас воздыханиями неизреченными" Больше никто не является ходатаем в Библии.

демон: "призываю вас открыться мне, и стать орудием в моих руках"
Библия: "представьте себя Богу, как оживших из мертвых, и члены ваши Богу в орудия праведности."
Ну и так далее, нет у меня времени чтоб перечитывать все послания.

Ну ладно, ещё 4 новых прочту:
демон: "Я для вас, деточки, милостный дар любви"
Библия: "кто соблюдает слово Его, в том истинно любовь Божия совершилась: из сего узнаем, что мы в Нем" Прочтите все остальные места говорящие про любовь, нет ни одного про Марию.

демон: "Я с вами: чтобы вести вас к тому, чего жаждет ваше сердце"
Библия :"Лукаво сердце [человеческое] более всего и крайне испорчено" Вот главное: "Утешитель же, ДУХ СВЯТЫЙ, Которого пошлет Отец во имя Мое, научит вас всему и напомнит вам все, что Я говорил вам."

демон: "Ваше сердце, как вспаханная земля, готово принять плод"
тут Библии не надо, это и ребёнку очевидно, что плод это продукт посаженного, а не то, что надо закапывать.

демон: "Я с вами и ходатайствую за вас перед Моим Сыном"
Это уже было, Библия говорит, что только Иисус может ходатайствовать и Дух Святой. Так же написанно: "Ибо един Бог, един и посредник между Богом и человеками, человек Христос Иисус".

"когда вы едите хлеб сей и пьете чашу сию, смерть ГОСПОДНЮ возвещаете".

а ще Ісус Христос казав "робіть це на мій спомин" Йдеться про Тіло й Кров Господа нашого Ісуса Христа.тобто Хліб й вино.-Св. Причастя

і ну ніяк ви не хочете зрозуміти що Пресвята Діва є мати наша Небесна. і Вона таки хоче нас привести до Її Сина -Ісуса Христа. а в Її посланнях йдеться лише про одне -покаяння і наближення до Господа...
толку з того що ви цитуєте Святе Письмо-якщо ви його не розумієте,якщо б справді розуміли що Пресвята Діва Марія лише добра нам хоче...Можливо ситуація зміниться коли ви там побуваєте-Medjugorje, але з справжньою метою щоб Бог справді показав вам Істину...
Тоді ви побачите наскільки помилялися...
а зараз я лише намагаюсь з Божою допомогою вам допомогти...
Читати Святе Письмо ще не означає розуміти Його...Цитують Біблію й Свідки Єгови...лише Воно у них перекручене й змінене під диявольський мотив, от і старайся їм доказати що у вас несправжнє Євангеліє... так само і вам не просто доказати. не про справжність Біблії а Її розуміння..але я був там , бачив увірував і справді Ісус Христос допоміг моєму невірству...бо просив,прагнув, і дякую Йому за це і Пресвятій Діві Марії...
Христос Воскрес!

22 марта 1984

Дорогие дети! Сегодня вечером Я особенно призываю вас во время Великого Поста склониться перед ранами Моего Сына, которые были нанесены Ему грехами этого прихода. Присоединитесь к Моим молитвам за приход, чтобы страдание Иисуса было не столь мучительным. Спасибо, что ответили на Мой призыв! Постарайтесь, чтобы вас приходило ко Мне как можно больше!
Last edited by володимир on 24 May 2008, 00:21, edited 1 time in total.
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

Vlad wrote:Я же уже не раз писал. Ладно, повторюсь.

От демона это.
Мт7:21 Не всякий, говорящий Мне: "Господи! Господи!", войдет в Царство Небесное, но исполняющий волю Отца Моего Небесного.

Если есть вся необходимая информация для спасения (2Тим.3:16), то зачем искать замену? Вот что не сходится с Писанием:
демон: "полнее пережить Скорби нашей Богородицы."
Библия: "когда вы едите хлеб сей и пьете чашу сию, смерть ГОСПОДНЮ возвещаете".

демот: "хочу, чтобы вы все были Моими"
Библия: "Христос за всех умер, чтобы живущие уже не для себя жили, но для умершего за них и воскресшего"

демон: "Непрерывно поклоняйтесь Пресвятым Дарам"
Вы говорили мне что вы не поклоняетесь ей? А нужно, как она говорит, поклоняться даже дарам.
Библия: "Иисус говорит ему: отойди от Меня, сатана, ибо написано: Господу Богу твоему поклоняйся и Ему одному служи".

демон: "умоляю вас прекратить всяческие пересуды между собой"
Библия: "мы будем судить ангелов, не тем ли более [дела] житейские?"

Это лишь первые шесть посланий демона и только за 1984й год. Посмотрим или он стал более библейским в 1994м:
демон: "Я люблю вас и ходатайствую за вас перед Богом."
Библия: "Христос Иисус умер, ... Он и ходатайствует за нас." в другом месте: "Сам Дух ходатайствует за нас воздыханиями неизреченными" Больше никто не является ходатаем в Библии.

демон: "призываю вас открыться мне, и стать орудием в моих руках"
Библия: "представьте себя Богу, как оживших из мертвых, и члены ваши Богу в орудия праведности."
Ну и так далее, нет у меня времени чтоб перечитывать все послания.

Ну ладно, ещё 4 новых прочту:
демон: "Я для вас, деточки, милостный дар любви"
Библия: "кто соблюдает слово Его, в том истинно любовь Божия совершилась: из сего узнаем, что мы в Нем" Прочтите все остальные места говорящие про любовь, нет ни одного про Марию.

демон: "Я с вами: чтобы вести вас к тому, чего жаждет ваше сердце"
Библия :"Лукаво сердце [человеческое] более всего и крайне испорчено" Вот главное: "Утешитель же, ДУХ СВЯТЫЙ, Которого пошлет Отец во имя Мое, научит вас всему и напомнит вам все, что Я говорил вам."

демон: "Ваше сердце, как вспаханная земля, готово принять плод"
тут Библии не надо, это и ребёнку очевидно, что плод это продукт посаженного, а не то, что надо закапывать.

демон: "Я с вами и ходатайствую за вас перед Моим Сыном"
Это уже было, Библия говорит, что только Иисус может ходатайствовать и Дух Святой. Так же написанно: "Ибо един Бог, един и посредник между Богом и человеками, человек Христос Иисус".

"но исполняющий волю Отца Моего Небесного"
а звідки ви знаєте що це не воля Отця Небесного?
Я про Medjugorje.
через це місце здійснюється Божий план щодо людей...через Пресвяту Діву Марію...Вона сама про це каже у одному з Її послань...
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

володимир wrote:
Vlad wrote:Я же уже не раз писал. Ладно, повторюсь.

От демона это.
Мт7:21 Не всякий, говорящий Мне: "Господи! Господи!", войдет в Царство Небесное, но исполняющий волю Отца Моего Небесного.

Если есть вся необходимая информация для спасения (2Тим.3:16), то зачем искать замену? Вот что не сходится с Писанием:
демон: "полнее пережить Скорби нашей Богородицы."
Библия: "когда вы едите хлеб сей и пьете чашу сию, смерть ГОСПОДНЮ возвещаете".

демот: "хочу, чтобы вы все были Моими"
Библия: "Христос за всех умер, чтобы живущие уже не для себя жили, но для умершего за них и воскресшего"

демон: "Непрерывно поклоняйтесь Пресвятым Дарам"
Вы говорили мне что вы не поклоняетесь ей? А нужно, как она говорит, поклоняться даже дарам.
Библия: "Иисус говорит ему: отойди от Меня, сатана, ибо написано: Господу Богу твоему поклоняйся и Ему одному служи".

демон: "умоляю вас прекратить всяческие пересуды между собой"
Библия: "мы будем судить ангелов, не тем ли более [дела] житейские?"

Это лишь первые шесть посланий демона и только за 1984й год. Посмотрим или он стал более библейским в 1994м:
демон: "Я люблю вас и ходатайствую за вас перед Богом."
Библия: "Христос Иисус умер, ... Он и ходатайствует за нас." в другом месте: "Сам Дух ходатайствует за нас воздыханиями неизреченными" Больше никто не является ходатаем в Библии.

демон: "призываю вас открыться мне, и стать орудием в моих руках"
Библия: "представьте себя Богу, как оживших из мертвых, и члены ваши Богу в орудия праведности."
Ну и так далее, нет у меня времени чтоб перечитывать все послания.

Ну ладно, ещё 4 новых прочту:
демон: "Я для вас, деточки, милостный дар любви"
Библия: "кто соблюдает слово Его, в том истинно любовь Божия совершилась: из сего узнаем, что мы в Нем" Прочтите все остальные места говорящие про любовь, нет ни одного про Марию.

демон: "Я с вами: чтобы вести вас к тому, чего жаждет ваше сердце"
Библия :"Лукаво сердце [человеческое] более всего и крайне испорчено" Вот главное: "Утешитель же, ДУХ СВЯТЫЙ, Которого пошлет Отец во имя Мое, научит вас всему и напомнит вам все, что Я говорил вам."

демон: "Ваше сердце, как вспаханная земля, готово принять плод"
тут Библии не надо, это и ребёнку очевидно, что плод это продукт посаженного, а не то, что надо закапывать.

демон: "Я с вами и ходатайствую за вас перед Моим Сыном"
Это уже было, Библия говорит, что только Иисус может ходатайствовать и Дух Святой. Так же написанно: "Ибо един Бог, един и посредник между Богом и человеками, человек Христос Иисус".

"но исполняющий волю Отца Моего Небесного"
а звідки ви знаєте що це не воля Отця Небесного?
Я про Medjugorje.
через це місце здійснюється Божий план щодо людей...через Пресвяту Діву Марію...Вона сама про це каже у одному з Її послань...

24 мая 1984


Дорогие дети! Я уже говорила вам, что особым образом избрала вас такими, какие вы есть. Я Мать, и Я всех вас люблю. И в те минуты, когда вам бывает тяжело, не бойтесь! Я люблю вас даже тогда, когда вы удаляетесь от Меня и Моего Сына. Прошу вас: не допускайте, чтобы Мое Сердце плакало кровавыми слезами из-за тех душ, которые потерялись в грехе. Потому, дорогие дети, молитесь, молитесь, молитесь. Спасибо, что ответили на Мой призыв!

14 августа 1984


Это явление было неожиданным. Визионер Иван молился у себя дома. Потом он стал собираться в церковь на вечернюю службу. Вдруг ему явилась Богородица и попросила передать это послание всему миру:

«Я хотела бы, чтобы мир в эти дни молился вместе со Мной. Как можно больше! Чтобы по средам и пятницам соблюдался строгий пост; каждый день читалась хотя бы молитва Розария: радостные, скорбные и славные тайны».

Богородица настаивала, чтобы мы приняли это послание с твердой волей. Особенно Она просила об этом прихожан и верующих из окрестных селений.

6 сентября 1984


Дорогие дети! Без молитвы нет мира. Поэтому Я говорю вам, дорогие дети, молитесь перед крестом о мире. Спасибо, что ответили на Мой призыв!

29 ноября 1984

Дорогие дети! Нет, вы не умеете любить, и не умеете с любовью слушать слово, которое Я вам даю. Уразумейте, любимые мои, что Я ваша Мать, и Я пришла на землю, чтобы научить вас слушаться и молиться не по принуждению, не потому что вы несете крест, но по любви. Крестом Бог прославляется во всяком человеке. Спасибо, что ответили на Мой призыв!
User avatar
Vlad
Posts: 597
Joined: 12 Oct 2007, 08:32
Вероисповедание:
Location: Родом из Винницы, сейчас живу в Америке
Contact:

Post by Vlad »

володимир писал (и Библия отвечает):

24 мая 1984
Дорогие дети! Я уже говорила вам, что особым образом избрала вас такими, какие вы есть
(Иисус говорит, что Он нас избрал - Мар.13:20. Если же вас, Володимир избрала мария, то я не думаю, что вы в числе избранных Богом).

14 августа 1984
«Я хотела бы, чтобы мир в эти дни молился вместе со Мной. Как можно больше! Чтобы по средам и пятницам соблюдался строгий пост; каждый день читалась хотя бы молитва Розария: радостные, скорбные и славные тайны».
(Это вообще какое-то язычество. И почему, интересно, мария молится, если она может просто говорить с Господом... теоретически, если это она?)

6 сентября 1984
Дорогие дети! Без молитвы нет мира. Поэтому Я говорю вам, дорогие дети, молитесь перед крестом о мире.
(А это называется идолопоклонство.)

29 ноября 1984
...Я пришла на землю, чтобы научить вас слушаться и молиться не по принуждению, не потому что вы несете крест, но по любви.
(А научений о молитве из Библии, значит, не достаточно?)
Крестом Бог прославляется во всяком человеке.
(крестом Бог не прославляется: Матф.5:16, Матф.15:31, Деян.4:21, 1Пет.4:11...)

Как-то странно, что эта мария не в курсе что Сам Иисус говорил. Как-то она всё не по Писанию. Сразу видно, что расчитывает на невеж, которые ставят свои интересы выше воли Бога, записанной в Библии. И чего она вообще свидетельствовать о сыне взялась? Написанно: 1Иоан.5:7 "Ибо три свидетельствуют на небе: Отец, Слово и Святый Дух" А марию забыли вписать? Или она там и не должна была быть? Судя по Писаниям - не должна.
Володимир, то время, которое вы зря убиваете на этого демона, пожертвуйте настоящему Богу, изучая Библию, а не слушая демонические басни.
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

Vlad wrote:володимир писал (и Библия отвечает):

24 мая 1984
Дорогие дети! Я уже говорила вам, что особым образом избрала вас такими, какие вы есть
(Иисус говорит, что Он нас избрал - Мар.13:20. Если же вас, Володимир избрала мария, то я не думаю, что вы в числе избранных Богом).

14 августа 1984
«Я хотела бы, чтобы мир в эти дни молился вместе со Мной. Как можно больше! Чтобы по средам и пятницам соблюдался строгий пост; каждый день читалась хотя бы молитва Розария: радостные, скорбные и славные тайны».
(Это вообще какое-то язычество. И почему, интересно, мария молится, если она может просто говорить с Господом... теоретически, если это она?)

6 сентября 1984
Дорогие дети! Без молитвы нет мира. Поэтому Я говорю вам, дорогие дети, молитесь перед крестом о мире.
(А это называется идолопоклонство.)

29 ноября 1984
...Я пришла на землю, чтобы научить вас слушаться и молиться не по принуждению, не потому что вы несете крест, но по любви.
(А научений о молитве из Библии, значит, не достаточно?)
Крестом Бог прославляется во всяком человеке.
(крестом Бог не прославляется: Матф.5:16, Матф.15:31, Деян.4:21, 1Пет.4:11...)

Как-то странно, что эта мария не в курсе что Сам Иисус говорил. Как-то она всё не по Писанию. Сразу видно, что расчитывает на невеж, которые ставят свои интересы выше воли Бога, записанной в Библии. И чего она вообще свидетельствовать о сыне взялась? Написанно: 1Иоан.5:7 "Ибо три свидетельствуют на небе: Отец, Слово и Святый Дух" А марию забыли вписать? Или она там и не должна была быть? Судя по Писаниям - не должна.
Володимир, то время, которое вы зря убиваете на этого демона, пожертвуйте настоящему Богу, изучая Библию, а не слушая демонические басни.
Послание Богородицы из Меджугорья от 25 мая 2008 года

«Дорогие дети! В это благодатное время, когда Бог позволяет Мне быть с вами, Я вновь призываю вас к обращению. Детки, пока Я с вами, особенно радейте о спасении мира. Господь милосерд; Он дарует особые милости, и найти их можно в молитве. Я с вами и не оставлю вас в одиночестве. Спасибо, что ответили на Мой призыв»
User avatar
Vlad
Posts: 597
Joined: 12 Oct 2007, 08:32
Вероисповедание:
Location: Родом из Винницы, сейчас живу в Америке
Contact:

Post by Vlad »

от 25 мая 2008 года
«...Он дарует особые милости, и найти их можно в молитве. Я с вами и не оставлю вас в одиночестве...»

Последние 2 стиха Евангелия от Матфей: Итак идите, научите все народы, крестя их во имя Отца и Сына и Святаго Духа, уча их соблюдать все, что Я повелел вам; и се, Я с вами во все дни до скончания века. Аминь.

А вы Володимир считаете что богородица с вами, а не Христос? Если да то разрешите сообщить, что это христианский форум. И ваша идеология здесь не уместна.
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

У 1983-84 роках знову об'явилася Матір Божа і звернулася з посланням до Елени "Скажи, що я хочу, щоб він [священик] організував молитовні групи молодих людей, котрі є вільні і можуть присвятити себе Богу і моєму Серцю. Я сама поведу ці молитовні групи і сама дам їм правила, а наступні молитовні групи зможуть взяти собі їх за приклад. Я прийшла, щоб ще раз сказати світові — Бог — це Правда. Він дійсно є. В Ньому є правдиве щастя і суть життя. Я представилась тут як Цариця Миру, щоби сказати світові, що для спасіння його необхідний мир. Бережіться пристрастей і всього того, що вас може віддалювати від Бога.

Віддайтеся цілковито під опіку Божу і відженіть від себе страх. Якщо ваша душа і серце буде наповнене вірою і любов'ю до Бога, там вже не буде місця для страху. Проблеми, котрі будете мати, допоможуть душевному росту. Розпочніть з того, що полюбіть своїх противників і неприятелів. Не осуджуйте, не завидуйте, моліться за своїх неприятелів. Знаю, що ви не є спосібні це зробити, але просіть кожного дня моє Серце і Серце мого найдорожчого Сина, а ми дамо вам Божу ласку, котра навчить вас любити. Члени молитовних груп нехай, по можливості, моляться три години на день. Якщо для них це не є можливе з якоїсь причини, нехай моляться пів години зранку і в вечір. Раджу по можливості бути присутніми на Службі Божій кожного дня. Хочу, щоб ви два дні в тижні постили на хлібі та воді, а як церква буде потребувати, вимагатиму від вас три дні. Моліться, щоб Святий Дух зійшов на землю, а половину часу моліться за єпископів, за всіх церковних представників, щоби їх вів Святий Дух. Моліться за Папу Римського. Посвятіть п'ять хвилин Божому Серцю, образом якого є кожна родина. Якщо молитеся три години щоденно і поглядаєте на годинник, коли настане кінець, або думаєте про свої повинності — ніколи не увійдете до глибин духовного життя і ніколи не закінчите зі своїми повинностями. Будьте обережні, бо вже приходить час спокуси. Коли хтось із вас вирішив наслідувати Бога і цілком себе Йому віддати — прийде диявол, щоб звести вас із цієї дороги.

Всі, хто посвятить себе Богу, перейдуть через цей час випробовування. Диявол буде нашіптувати і переконувати не йти тернистою дорогою, а рівною. Не слухайте його, ідіть дорогою, котру я вам показала. Яка би я була щаслива, якби цілий світ хотів іти цією дорогою! Кожного дня посвячуйтеся моєму Серцю і цілком покладайтеся на мене. Я буду вас охороняти і просити за вас Святого Духа. Ви також просіть Його. Кара прийде на світ, як світ не навернеться. Закликайте людей, щоби навернулися. Все залежить від вашого навернення.

Коли ви молитеся, з ваших сердець витікає струмок життя. Молитва є єдиною дорогою, котра веде до миру і спокою. Молитвою і постом одержите все про що мене попросите. Моліться і ввечері, коли ви вже закінчили свій день, а після молитви скажіть Богу — дякую. Як заснете в спокої та у молитвах — вранці прокидайтеся з думкою про Ісуса і будете мати можливість просити Його про свої потреби. Як заснете в гніві, або в депресії — наступний день буде похмурий і ви забудете про молитву. Не сповідайтеся з привички, а після сповіді не залишайтесь такими, якими ви були. Сповідь має укріпити вашу віру і має зближувати вас з Ісусом. Моліться! Я бажаю в кожному серці викарбувати знак любові. Коли ви полюбите всіх людей — у вас буде мир. Якщо ви в мирі із всіма людьми — у вас є влада любові. Постіть і моліться! Дайте мені свої серця, я хотіла би їх цілком змінити, переробити, щоб вони були чистими. Моїм символом є вітер. Коли віє — знайте, що я з вами. Хрест, котрий є у ваших руках — символ Ісуса. Найдіть спосіб як постити. Хто курить, нехай покине, хто п'є алкоголь — нехай перестане. Час-від-часу відмовляйтеся від перегляду телевізійних програм. Часто телебачення забирає місце котре належить Богу. Нехай кожний на деякий час зречеться того, що йому миле і дороге. Моліться і постіть! Просіть Святого Духа, щоби обновив Ваші душі, щоб обновив цілий світ. Постіть і моліться, щоби царство Боже прийшло між вас. Нехай мій Син зішле на вас Святого Духа."

Пречиста Діва регулярно появлялася у вечірній час, в четвер. Ось деякі з послань, котрі повідомила візіонерка Марія в 1981-86 роках:

"Сьогодні взиваю, щоби ви молилися кожного дня і читали Святе письмо. Я хотіла, щоб Служба Божа стала вашим щоденним подарунком. Чекайте на неї з нетерпеливістю, бо підчас Служби Божої сам Ісус приходить до вас і ви навчитеся зберігати чистоту, котра принесе вам правдиве щастя. Служба Божа є найбільшою молитвою, але її правдивої величі ви ніколи не зрозумієте. Якраз тому маєте бути на Службі Божій уважні, досконалі та покірні.

Приготовляйтеся до вислуховування Служби Божої, бо вона є тою найбільшою молитвою, яка може існувати. Найважливішою молитвою, після «Отче наш.», є «Вірую». Уточнюйте, за що молитесь. Скажіть: «молюся за це і за те». Моліться від усієї душі і не поспішайте. Моліться за других! Кожна молитва є доброю, якщо її промовляти з вірою.

Моліться, моліться, моліться... В щирій молитві відчуєте найбільшу радість і відшукаєте спосіб, як вирішити кожну проблему, котра видається неможливою до вирішення. Дякую за витривалість у молитві! Ви усі дорогі моєму Серцю і я дякую за те, що ви відновили молитву у своїх родинах. Дякую, що ви вислухали моє прохання. За оздоровлення хворих моліться «Вірую», сім разів «Отче наш», сім — «Богородице Діво», сім разів «Слава Отцю» і піст — хліб та вода. Добре, як в часі молитви покласти руки на хворого, за котрого молитеся. Хворі також нехай моляться і мають віру. Коли постите і молитеся з певною вірою, Господь вислухає і наділить вас своєю ласкою.

Даю вам пораду. Якщо ви маєте якісь недобрі звички - старайтеся їх поступово позбутися. Мене потішило б, якби ви кожного дня щось зробили в тому напрямку. Якщо ви маєте звичку сердитися за кожну дрібницю — намагайтеся сердитись менше. Якщо ви непослушні, або не можете стерпіти тих, які вам не подобаються, попробуйте зблизитися з ними. Якщо хочете, щоб другі гарно з вами обходилися — обходіться гарно з ними. Не є правдою те, що ви можете народитися декілька разів. Родимося один раз. Тіло, утворене із землі, після смерті розкладеться і ніколи не оживе. При воскресінні кожний дістане інше тіло.

А ще я вас прошу змінити своє родинне життя, щоб родина була як прекрасний цвіт, а Я щоб могла б його дати Ісусові. День починайте зі Святим Духом. Дуже важливо є просити Святого Духа. Коли він прийде на землю — все буде ясне і зрозуміле, а світ переміниться.

«Не маю права нікого заставляти, — хто і що має робити. Ви дістали розум і волю. Після молитви все передумайте і відважтеся».

Меджугор’є - місце паломництва багатьох тисяч християн

Меджугор’є наприкінці ХХ ст., стало унікальним паломницьким місцем, куди з’їжджаються люди з усього світу; різних національностей, багаті і бідні, молоді та старші, здорові та інваліди. Тут нема такого дня в році, коли б не було чути спілкування людей на різних мовах світу. Все це почалося 24 червня 1981 року, коли в Подбрдо, що є частиною села Б‘яковичі, відповідно до свідчень шести дітей, було об’явлення Пресвятої Богородиці. З цього дня, за словами візіонерів, Богородиця з’являється їм щодня, закликаючи всіх до миру і навернення.
User avatar
Vlad
Posts: 597
Joined: 12 Oct 2007, 08:32
Вероисповедание:
Location: Родом из Винницы, сейчас живу в Америке
Contact:

Post by Vlad »

Вы уже приглашали на междегорьевский сайт. Не надо его весь на этот форум переписывать, не загрязняйте форум сатанинской пропагандой.
Христиане по Библии живут, а не по сообщениям подозрительных духов.
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Post by володимир »

Vlad wrote:Вы уже приглашали на междегорьевский сайт. Не надо его весь на этот форум переписывать, не загрязняйте форум сатанинской пропагандой.
Христиане по Библии живут, а не по сообщениям подозрительных духов.
Я прийшла, щоб ще раз сказати світові — Бог — це Правда. Він дійсно є. В Ньому є правдиве щастя і суть життя. Я представилась тут як Цариця Миру, щоби сказати світові, що для спасіння його необхідний мир. Бережіться пристрастей і всього того, що вас може віддалювати від Бога.
Post Reply