Послання Пресвятої Діви з Меджугор'є...

Новости, объявления, анонсы, просьбы
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Re: Послання Пресвятої Діви з Меджугор'є...

Post by володимир »

Ватикан заявил о создании комиссии по расследованию регулярного явления Девы Марии жителям Боснии и Герцеговины. Первое явление случилось в июне 1981 года, когда Деву Марию увидели сразу шестеро детей, сообщает сегодня NEWSru.ua со ссылкой на информацию BBC.

Католическая церковь пока еще не сформулировала своего окончательного суждения о сверхъестественной природе этих явлений. Для исследования чуда собрана международная комиссия в составе 20 человек, возглавляемая кардиналом Камилло Руини, в свое время служившим ближайшим советником Иоанна Павла II. Комиссия предоставит отчет Конгрегации вероучения, в обязанности которой входит охрана доктрины веры.

Как утверждают многочисленные очевидцы, Богоматерь уже почти 30 лет ежедневно является в Меджугорье на облаке, одетая то в серые, то в золотые одежды. Говорят, что она обращается к людям по-хорватски со словами: "Я пришла сюда, потому что здесь много настоящих верующих. Я хочу быть с вами, чтобы обратить в веру и примирить весь мир". Эти беседы, называемые посланиями, записываются и распространяются на всех основных языках мира.

Считается также, что каждому явлению Богородицы предшествуют три вспышки света, в время которых стихают голоса всех, кто наблюдает явление. Однако католическая церковь уже давно ставит под сомнение правдивость этих утверждений.

Несмотря на недавний визит в Меджугорье венского кардинала Кристофа Шенберга, который беспрекословно верит в чудо, епископ соседнего города Мостар продолжает критиковать такую слепую веру.

Впрочем, пока комиссия не представит свой отчет Ватикану, верующие скорее всего по-прежнему будут стекаться в Меджугорье. С момента первого явления Святой Девы этот маленький боснийский городок уже посетило около 30 млн человек.

В 1998 году нынешний понтифик, возглавлявший тогда Конгрегацию вероучения, разрешил совершать частные паломничества в Меджугорье, оговорив, что истинность явлений еще только предстоит подтвердить или опровергнуть, сообщает портал Богослов.ru.

Польский прелат Славомир Одер, официальный постулатор в процессе беатификации Иоанна Павла II, отметил в своей недавней книге "Почему он святой", что предыдущий понтифик относился к явлениям в Меджугорье с большим почтением. Как пишет Одер, Иоанн Павел II однажды признался: "Не будь я Папой, я бы поехал в Меджугорье, чтобы исповедаться".

http://bukovina.biz.ua/news/7582/
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Re: Послання Пресвятої Діви з Меджугор'є...

Post by володимир »

ДЕСЯТЬ ТАЄМНИЦЬ

Усі ті, кому з'являлась Матір Божа, казали, що бачили Небо і Чистилище, четверо з візіонерів бачили Пекло, а двоє дівчат боялися і просили Богородицю не показувати його їм. Ці візіонери кажуть, що від самого початку Марія повідомила, що відкриє їм десять таємниць, які стосуються цілого людства: на сьогодні вісім таємниць було відкрито Вічці, десять Мир'яні й усім іншим - по дев'ять. Ви, мабуть, вже знаєте імена тих дітей, які бачили видіння, це: Віцка Іванкович, Іванка Іванкович, Яків Чоло, Іван Драґичевич, Мир'яна Драґичевич і Марія Павлович.
Візіонери розповіли, що всі таємниці стосуються цілого світу і взаємопов'язані між собою. Існують також інші таємниці, індивідуальні таємниці тих дітей або окремих людей, від яких залежать майбутні події у світі. Поміж тими таємницями є обіцянка Богородиці залишити видимий знак на місці об'явлень у Меджуґор'ї. Візіонери кажуть, що бачили цей знак у видінні. Він ( прекрасним, незмінним і незнищенним. Він буде даний тут. у Меджуґор'ї, цілому людству і з ним буде пов'язано багато чудес. І П'ятеро дітей знають, коли з'явиться знак; всі вони наголошують, що час до появи знаку буде часом благодаті й укріплення віри.
Про ці таємниці та про майбутнє світу Мир'яна каже нам дещо більше. Від Різдва 1982 року Мир'яна вже не мала щоденних об'явлень; цього Різдва вона отримала останню з десяти таємниць для людства і дату, коли всі таємниці збудуться. Того дня Матінка Божа сказала: "Тепер звернися до Бога з вірою, ЯК усі інші. Я буду з'являтися в день твого народження й у важкі періоди твого життя". Після цього Марія з'являлася двічі в день її народження - 18 березня 1983 і 1984 років.
Мир'яна каже, що перед тим, як з'являться видимі знаки, світові відкриються три таємниці. Цими трьома таємницями будуть три попередження світові, й вона розкриє їх за три дні до того, що має статися. Мир'яна повідомить священикові про це, що має трапитися. Після того, як ці три попередження буде проголошено світові, з'явиться видимий знак, а потім, якщо світ усе ще не навернеться, наступить знищення. Мир'яна каже, що знищення настане напевно, бо немає надії на навернення цілого світу, проте його масштаби можуть бути меншими. Вона каже нам, що сім таємниць було вже скасовано. Цяж стосувалася зла, що приходить у світ за гріхи, проте і вона була скасована через те, що багато людей звернулося до молитви і посту. З цього ми можемо зробити висновок, що масштаби знищення можна зменшити через покаяння, молитву і піст. Ось чому Матінка Божа завжди спонукає нас: "Моліться, постіть і навертайтеся ".
Я запитав у Мир'яни, скільки часу залишилось до того, як настане це все. Вона відповіла, що мало. Що означає це "мало", я не знаю; чи означає це місяці, роки, десятиріччя? Не можу сказати. Проте вона сказала, що це - "невеликий проміжок часу". Тоді я задав їй інше запитання: "Що ти хочеш переказати світові сьогодні?" Вона відповіла: "Наверніться якомога швидше і відкрийте свої серця Богові".


http://medjugorje.in.ua/index/desjat_taemnic/0-33
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Re: Послання Пресвятої Діви з Меджугор'є...

Post by володимир »

This is a nice BBC documentary film about Medjugorje which was broadcasted about a year ago. The film is in five parts and can be viewed here:

Part 1: http://medju.tv/video/593/BBC+Documenta
Part 2: http://medju.tv/video/595/BBC+Documenta
Part 3: http://medju.tv/video/596/BBC+Documenta
Part 4: http://medju.tv/video/597/BBC+Documenta
Part 5: http://medju.tv/video/598/BBC+Documenta
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Re: Послання Пресвятої Діви з Меджугор'є...

Post by володимир »

Священик-екзорцист: "Я не можу жити без Меджуґор'я"
Священик Леонід, редемпторист з України, взяв участь у 15-му міжнародному семінарі для священиків у Меджуґор'ї і дав свідчення, спочатку іншим учасникам, а потім і на радіостанції Мир Меджуґор'є. Ми опубліковуємо це свідчення, як воно прозвучало з уст священика.

«Моє перше паломництво до Меджуґор'я було пов'язано з моїми обов'язками та з моїм священичим покликанням. А саме, у 2005 році місцева церква довірила мені велику відповідальність та дала мені важку ношу- служити екзорцистом. Перші місяці та перший рік були сповнені Божою любов'ю та благодаттю, а також важкими труднощами та спокусами. Одні з найбільших труднощів трапилися під час однієї сесії екзорцизму над одержимою людиною. Та особа говорила зі мною дуже грубим, сповненим страху, голосом: «Я - страшний, я - могутній, і я знищу тебе. Я знищу твоє священство і все твоє життя.» Хоча це звучало досить погано, я зовсім не прийняв це серйозно. Зрештою, я мав сильну віру в Бога і не мав жодних причин для сумнівів. Я також знав, що, якщо б я мав страх перед дияволом, то виглядало б так, ніби я втратив дещо. Але Господь допустив, щоб ця ситуація трапилася, і я збираюся поділитися з вами тим, якою великою та могутньою є Його Мати і яким святим місцем є Меджуґор'є.

Коли я відчував великий біль, коли я страждав і коли я щоденно мав спокуси, я зовсім не міг молитися. Я ходив до сповіді кожного дня, але Сатана кожного разу спокушав мене. Спокуси були такі сильні, що я повністю втратив спокій у своїй душі. І не тільки це. Я також відчував, що втратив своє священство та покликання. Я відчував, що відбувається повне руйнування мого життя. В ці важкі хвилини, коли я все ще не міг зрозуміти, що зі мною відбувається, хтось запропонував мені поїхати до Меджуґор'я. І я поїхав. Я був із групою священиків. Я не міг молитися навіть тоді, коли вони молилися. Під час того паломництва я зустрів одного священика, отця Амброзія зі Словаччини. Він повністю присвятив своє життя і покликання роботі з людьми з України у Закарпатській області. Він приїхав у Меджуґор'є невдовзі після серцевого нападу; і також мав цукровий діабет. Це був францисканський священик, який вже п'ять разів до цього був у Меджуґор'ї. Він надзвичайно зворушив мене своїм життям та покірністю. Він став моїм другом. Я допомагав йому, тримав його під руку, так як він був старшою людиною.

Одного разу ми піднімалися на Гору Об'явлень і там було об'явлення одній візіонерці. Все було переповнене людьми, священиками. Я сів поряд з о. Амброзієм і повернувся спиною до місця, де було об'явлення. Я відчував себе повністю негідним бути там.
Але під час молитви Розарія я відчув бажання подивитися в тому напрямку, побачити, що там відбувається. В той самий час, коли я відчув це бажання, інший внутрішній голос казав мені не дивитися туди. «Ти - невдаха і ти закінчиш у пеклі», було те, що я чув. Це було жахливо. Але ті перші, позитивні відчуття спрямували мій погляд до місця об'явлення. Я почав дивитися і шукав знаку. Можливо, я мав побачити щось у кінці. Надія починала повільно з'являтися у мені, але поставали також нові аргументи того, що моє принизливе становище не змінитися. Та я вірив у той вирішальний момент. Лише на мить. І в ту саму мить, коли відповідей на запитання ставало все більше, я зміг відчути, як Марія сходила з Небес на цей світ. В той момент було дуже страшно, тому що відчуття іншого світу було таким сильним. А потім я був заспокоєний ніжним, легким дотиком, немов лагідним вітерцем присутності Марії. Вона підходила ближче до мене. І в той час, як вона була близько мене- сила злого зникала. У своєму серці я переживав нове відкриття. Я зміг відчути, якою могутньою є Її присутність, яка Вона покірна. Потім я усвідомив, що Марія не виганяла злих духів, але вони самі тікали. Вони не в силі встояти перед Її чистотою та красою Її присутності. Вона не принижує їх і не відганяє. Вона просто любить їх, а вони не можуть це витримати! Слідом за цим у мені відбулася зміна духів. Дух сатани, дух, який руйнує, зник разом із пригніченістю та страхами. Місце цього духа зайняв дух Марії. У своєму серці я чув голос: «Не бійся, я - твоя Мати! Я є обіцяю, що тебе ніхто не зруйнує і що ти ніколи не зійдеш з вірного шляху.»

Все змінилося. Те, що я пережив присутність Марії, стало чудом любові, яка врятувала мене, моє покликання і моє життя! Я почав відчувати присутність Марії під час кожного сеансу екзорцизму, який я проводив. Я поділюся з вами лише одним з багатьох прикладів. Наші священики мали справу з однією одержимою дівчиною, яка прийшла на сповідь до одного молодого священика, який нещодавно повернувся після навчання в Римі. А коли він давав розрішення, та особа, чи вірніше сатана у тій особі, так сильно вдарила священика, що той відразу впав. Потім та ж сама дівчина почала кликати іншого священика дуже дивним голосом. Священик налякався і покликав мене. Через деякий час та дівчина була біля мене і я почав молитися над нею. Коли я почав молитву екзорцизму, я відразу зрозумів її діагноз: дівчина була сильно одержима, і я запросив п'ятьох вірників, щоб і вони також молилися. Коли я читав традиційні молитви екзорцизму, то сатана просто сміявся. Він розмовляв зі мною англійською, принижував мене і постійно сміявся наді мною. Потім я почав молитися до Марії. Я був дуже виснажений і почав нервувати. Я відчував, що мені необхідно закінчувати молитву, але злий дух не виходив. Це був дух самогубства. Я взивав до Марії всім своїм серцем, так само, як дитина кличе свою маму. І в той момент прозвучав пронизливий крик: «Я вже більше не можу залишатися тут, тут Марія, я повинен йти геть». І дух вийшов. Це лише один з багатьох подібних випадків.

На протязі цих п'яти років, коли мені довірили проводити екзорцизм, я зазнав багато спокус та випробувань. Я мав їх до цього часу і знаю, що в майбутньому також буду їх мати. Але Марія береже мене у своєму серці. Я ВЖЕ НЕ МОЖУ ЖИТИ БЕЗ МЕДЖУҐОР'Я І ЄРУСАЛИМУ. Мені необхідно бути в Меджуґор'ї та Єрусалимі кожного року. Ось що для мене означає віра. Тут я отримую віру, благословення та благодать. Я вдячний Дорогому Богу, що я можу свідчити про благодать Марії в цей спосіб. Моїм бажанням є, щоб кожен із нас хотів все більше любити нашу Благословенну Матінку, Матінку Божу. Вона - наша мати. Вона любить своїх дітей. Вона готова зробити все, що Її діти від Неї попросять. Я вірю, що, якщо б не Її присутність, то ми всі були б знищені. Ось чому ми повинні намагатися проживати кожну секунду нашого життя з Нею. Я відчуваю особисте запрошення допомагати іншим людям прийти до Меджуґор'я, привести сюди всіх людей, які переживають надзвичайні духовні страждання».

На завершення, отець Леонід поблагословив всіх слухачів Радіо Мир.

http://www.medjugorje.com.ua/news/sv.../2010-07-19-94
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Re: Послання Пресвятої Діви з Меджугор'є...

Post by володимир »

«Одне послання з Меджугор'я змінило моє життя». Свідчення Патріка

Патрік, колишній бізнесмен з Канади, розповідає історію свого навернення. Майже усе своє життя він прожив у Канаді. Працював у великому автомобільному бізнесі і жив тільки ним. У нього було все, що можна купити за гроші, але не було Бога... Результатом цього бізнесу стало те, що він тричі одружувався і двічі розводився.
У нього є четверо дітей та дружина Ненсі. Одного разу, як згадує Патрік, до нього в офіс прийшов старший син і запитав його про Бога. А той йому показав грошову купюру і відповів: «Дивися, сину, ось це - бог. Гроші - це єдиний бог, який тобі потрібний. Якщо у тебе буде їх багато, будеш мати все.» Його молодший син був хрещений як англіканець, не як католик. Патрік розповідає: «Коли я зустрів Ненсі, в Канаді, до одруженням ми жили разом шість років. Ми жили шість років в тяжкому смертному гріху. А мені було все одно - у мене був великий бізнес.» А коли Ненсі запропонувала одружитися, він погодився. І вони одружилися... Але не в церкві, а у вертольоті над горою...
Через два дні Ненсі сказала: «Ми повинні одружитися в церкві.» А він розгнівався і сказав: «Навіщо, ми ж щойно одружилися у вертольоті.» Пізніше вони змогли одружитися в церкві, але, як розповідає Патрік: «Для мене це не мало ніякого значення. Щоб одружитися в церкві, я повинен був дати обіцянку, що буду молитися, що буду ходити до церкви. І я все пообіцяв. Але через тиждень після весілля я порушив усі ці обіцянки. Я ніколи не дотримувався ні однієї.»
Проте усе змінилося в одну мить. Одного разу брат Ненсі прислав їй книгу послань Богородиці з Меджугор'я. І коли Патрік запитав Ненсі, що це за книга, вона відповіла: «Це послання Богородиці, яка являється в Меджугор'ї». А він відповів: «Це неможливо. Забери її, це для тебе. Навіщо мені знати про послання?» Та Ненсі повернула книгу назад у руки Патріка і сказала, щоб краще він викинув цю книгу, щоб це було на його совісті. Вона думала, що він викинув цю книгу. «Але що там в середині? Що буде на моїй совісті?» - подумав Патрік. І відкривши книгу, прочитав тільки одне послання, лише одне послання Богородиці з Меджугор'я. Він прочитав в посланні «Я закликаю вас до навернення востаннє...»
«І я був шокований. Сльози почали текти по моєму обличчі... Протягом тридцяти років я завжди говорив: «Я не потребую Бога, я не потребую ходити до церкви. Я маю потребу тільки в грошах.» А в цій хвилині Богородиця говорить до мене: «Я запрошую тебе до навернення.» Я повірив цьому посланню, але не знав, що робити. Я знав, що це правда, що це послання для мене. Що ж я міг зробити? Тоді я просто почав читати ці послання. Я почав читати кожне послання, яке Богородиця дала в Меджугор'ї. І вони перемінили все моє життя.» - свідчить Патрік.
Пізніше, коли Патрік та Ненсі були запрошені і готувалися до великої конференції про послання Богородиці, несподівано вдома все почало псуватися. Наймолодшого сина виключили зі школи. Директор школи повідомив Патріку: «Твій син вживав наркотики, продавав їх у школі.» Патрік сказав: «Як таке можливо?» А той відповів: «Тому, що ці діти мають багато грошей. І це проблема.» Старший син, як розповідає Патрік, чотири рази в тиждень ходив на тренування (грав у регбі) і чотири рази він був такий п'яний, що не міг знайти свій автомобіль. А він не міг нічого з ним зробити. Дочка вийшла заміж, коли їй було сімнадцять років. А коли їй було дев'ятнадцять років, вона розвелася. І знову вийшла заміж, коли їй був двадцять один рік. У двадцять три вона знову розвелася. Коли Патрік її запитав: «Що ти робиш? Виходиш заміж - розводишся, виходиш заміж - розводишся. Що це означає?» А вона відповідає: «Тату, а ти що робив?» Моя дочка була моєю копією. Але я не міг нічого зробити з моїми дітьми.
І тоді Патрік та Ненсі вирішили піти на конференцію. Далі Патрік розповідає: «Під час конференції, вночі священик сказав: «Я хочу, щоб кожний зробив щось особливе.» Я ж слухав, що ми будемо робити таке особливе. А священик каже: «Я хочу, щоб ви посвятили своїх дітей Непорочному Серцю Богородиці. Посвятіть своїх дітей Богородиці.» І я кажу: «Ненсі, це - відповідь! На сьогодні це єдина відповідь.» У моїх дітей було все. В них був найкращий одяг, автомобілі. І це було дуже страшно. Я, їх батько, ніколи в житті не молився. А цей священик каже: «Посвятіть своїх дітей Непорочному Серцю Богородиці сьогодні.» Але я не знав ніякого посвячення, я не знав як посвятити своїх дітей. Я встав. А там була велика статуя Богородиці. І все, що я зробив, це сказав: «Богородице, будь ласка, візьми моїх дітей. Будь тим батьком, яким я ніколи не був, тому що я зовсім не вдався.» Я ніколи у житті не ходив із цими дітьми в церкву, не молився із ними. Я навіть їх не хрестив. А зараз в мене: наркотики, алкоголь, розводи.» Я сказав: «Богородице, Ти візьми їх, тому що я, як батько, не зробив те, що повинен був.» Це було вперше в моєму житті, коли я помолився. Я просив Богородицю, щоб вона спасла моїх дітей.»
Патрік продовжує: «На цій конференції ми були протягом двох днів. І чули все про Меджугор'є. В Меджугор'ї Богородиця має п'ять найголовніших послань. Вона говорить: «Якщо ви будете молитися Вервицю, то побачите чудеса у ваших родинах.» Якщо будете разом родиною молитися Вервицю, ви побачите чудеса. Я сказав: «Ненсі, давай почнемо!» Ці послання торкнулися мене. А молитва - це просте рішення. Богородиця говорить: «Я обіцяю вам чудеса, якщо ви розпочнете...» Я ніколи в житті не молився Вервиці. Я прийняв рішення розпочати жити посланнями Богородиці. Я хотів розпочати. Друге послання, яке каже Богородиця: «Ідіть на Святу Службу Божу. Я не був на Службі тридцять років. Проте я сказав: «Давай, Ненсі, підемо. Я вірю. Я повірив Богородиці.» Ненсі була шокована: «Мій чоловік молиться Вервицю! Мій чоловік ходить до церкви!» А третє послання, для мене, - велике послання: «Йдіть до сповіді, бо ви не можете розпочати навернення без сповіді.» Тоді я пішов до сповіді. Я там пробув майже годину. Я розповів священику, що був одружений-розведений, одружений-розведений, про дітей, наркотики, алкоголь. А ви знаєте, що зробив священик. Він сказав: «Я відпускаю тобі гріхи.» Я роблю тебе зовсім новим. І я повірив, що це найбільша сила, коли священик на святій сповіді каже: «Я відпускаю тобі гріхи.» Це найбільший подарунок, який я коли- небудь отримував. Ці слова спасли мене від пекла. Це був священик, який витягнув мене з пекла. І тоді ми, як могли, почали жити посланнями. Четверте послання, яке дає Богородиця - піст. Я ніколи в житті не чув про піст. Але Богородиця каже: «Найбільші ласки приходять через піст.» Вона каже: «Якщо ви зможете від чогось відмовитись, тоді зможете відректися й гріха.» Тоді ми почали постити. Це було найважче послання. П'яте послання, Богородиця каже: «Читайте Святе Письмо кожного дня.»
Потім все змінилося. Наше життя почало змінюватися, тому що я повірив в послання Богородиці з Меджугор'я.
Сьогодні мій наймолодший син, якого виключили із школи, який був хрещений як англіканець, - католик. Він одружений, має двоє гарних дітей, схожих на мене . Тоді я запитав його: «Що сталося з тобою, мій сину?» Він відповів: «Батьку, коли ти почав молитися, щось змінилося в моєму серці. Батьку, коли я побачив, що ти молишся, я зрозумів, що повинен щось змінити.» Найголовнішим є, щоб батько почав молитися в сім'ї. Коли я почав молитися Вервицю, коли я почав ходити до сповіді, на Святу Службу, тоді побачив, як мої діти змінюються. Діти будуть наслідувати батька. Яким був я, такими були і мої діти. Мій другий син, який грав у регбі, який кожного дня вживав алкоголь, поїхав в Меджугор'є. А я йому сказав: «Ось, сину, це (вервиця) спасе твоє життя.» А коли він повернувся в Канаду і через місяць подзвонив, сказав: «Батьку, я припинив пити, я припинив грати в регбі, я маю нову роботу - я пожежник.» «Як таке можливо? Що ти зробив? Як ти зміг отримати нову роботу, припинити пити?» - запитав я. Ось що він відповів: «Батьку, це все та вервиця, що ти дав в Меджугор'ї.» Сьогодні він одружений, має двоє гарних дітей. Зовсім змінився. Богородиця сказала: «Коли ви почнете молитися, я покажу вам чудеса.» І я повірив Їй. З моєю дочкою набагато важче. Але я зрозумів, що це я винен через моє життя, через мої розводи. Тоді я зрозумів, що повинен піти до своїх дітей і у кожного попросити вибачення: «Прости мене за те, що я не був таким батьком як мав бути, прости за те, що я не навчив тебе нічого про Католицьку Церкву, прости мене за те, що я не приходив додому, що розвівся з твоєю мамою. Мої діти не могли зцілитися, доки я не попросив у них пробачення. А це була найважча річ, яку я повинен був зробити у моєму житті. Але з часом ми удосконалюємося.»
Згодом Патрік вирішив переїхати жити в Меджугор'є. Він все продав у Канаді. Ніколи у житті не був в Меджугор'ї і навіть не знав, де воно знаходиться. Коли Ненсі запитала: «Чому ти хочеш там жити? Ти там ніколи не був.» Патрік відповів: «Ненсі, тому що Богородиця живе там, я хочу бути її сусідом, я хочу жити з Богородицею.» Він свідчить: «Богородиця з'являється в Меджугор'ї кожного дня. І кожного дня я кажу: «Ісусе, дякую за Твою Матір.» Вона спасла моє життя, вона спасла життя моїх дітей, вона дала мені і Ненсі гарне подружжя.» І все, що я прочитав, було всього одне послання. Одне послання з Меджугор'я змінило моє життя.»

http://medjugorje.com.ua
володимир
Posts: 130
Joined: 28 Jan 2008, 21:54
Вероисповедание:
Location: kyiv
Contact:

Re: Послання Пресвятої Діви з Меджугор'є...

Post by володимир »

Чекаємо на наступне послання Богородиці 25 лютого 2011, Марії Павлович.
Мир вам і Божої любові!
Post Reply